Kierownik Działu Technicznego w Szpitalu Specjali

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. zatrudnią
Kierownik Działu Technicznego
Lokalizacja :
 Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy
ul. dr. A. Jagalskiego 10
84-200 Wejherowo
[ukryte]
Szpitale Pomorskie sp. z o.o. zarządzają 4 szpitalami, których właścicielem jest Samorząd Województwa Pomorskiego.
Zakres obowiązków:
  • organizacja i koordynowanie pracy pracowników technicznych i administracyjnych Działu Technicznego oraz nadzór nad realizacją powierzonych im zadań,
  • planowanie i nadzór nad realizacją prac remontowych i konserwatorskich na terenie obiektów Szpitala,
  • nadzór nad przeglądami technicznymi obiektów Szpitala, nadzór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci,
  • koordynacja ciągłości dostaw gazów medycznych oraz mediów,
  • sporządzanie i korygowanie kosztorysów i wycen robót inwestycyjnych i remontowych,
  • nadzorowanie robót budowlanych, inwestycyjnych i remontowych,
  • prowadzenie spraw związanych z administrowaniem parkingami Szpitala oraz zabezpieczanie utrzymania terenów zielonych,
  • prowadzenie całości zagadnień związanych z telekomunikacją w Szpitala,
  • utrzymanie w ciągłym ruchu urządzeń infrastruktury technicznej będącej na wyposażeniu Spółki,
  • zlecanie i nadzorowanie usuwania awarii przez podległych pracowników lub zewnętrzne serwisy,
nadzorowanie realizacji podpisanych ze specjalistycznymi serwisami umów w zakresie napraw i konserwacji urządzeń technicznych,
  • prowadzenie nadzoru nad prawidłową eksploatacją urządzeń technicznych,
  • nadzór nad paszportami urządzeń,
  • współpraca z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym, Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym, Urzędem Dozoru Technicznego i innymi jednostkami;
  • bieżąca analiza nowości technicznych oraz zakup dla jednostek organizacyjnych Spółki nowoczesnego urządzeń technicznych,
  • inicjowanie przedsięwzięć związanych z poprawą obsługi sprzętu i racjonalnego jego wykorzystania.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika / lidera / brygadzisty w środowisku technicznym; dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe zdobyte w podmiocie leczniczym,
  • biegłość w obsłudze komputera,
  • komunikatywność, asertywność i umiejętności interpersonalne,
  • rozwinięte zdolności analityczne,
  • umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem, delegowania zadań, nastawienie na rozwiązywanie problemów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pracujemy 7h 35min każdego dnia,
  • pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: „Wczasy pod gruszą”, „Zapomogi Losowe”, „Pożyczki Mieszkaniowe”, „Dofinansowanie Sanatoryjne”, „Dofinansowanie do kolonii” oraz „Świadczenia Świąteczne”,
  • udział w szkoleniach,
  • zniżkę na studia na Uniwersytecie WSB Merito,
  • możliwość korzystania z parkingu firmowego (odpłatnie) lub w pobliżu szpitala (brak strefy parkingowej),
  • kartę FitProfit dla pracowników i osób towarzyszących,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres [ukryte]
Termin składania dokumentów: 20.04.2024 r.
Informujemy że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dodanie klauzuli:

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

DANE OSOBOWE SĄ PRZETWARZANE ZGODNIE Z PRZEPISAMI ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO). KAŻDY KANDYDAT PRZYSTĘPUJĄCY DO NABORU PODAJE SWOJE DANE DOBROWOLNIE. PODANIE WYMAGANYCH DANYCH OSOBOWYCH JEST WARUNKIEM UDZIAŁU W NABORZE. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH SĄ SZPITALE POMORSKIE SP. Z O.O., 81-519 GDYNIA, UL. POWSTANIA STYCZNIA 1. KONTAKT DO INSPEKTORA OCHRONY DANYCH: E-MAIL: iod@szpitalepomorskie.eu CEL PRZETWARZANIA DANYCH: PRZEPROWADZENIE NABORU NA STANOWISKO PRACY W SZPITALE POMORSKIE SP. Z O.O. ORAZ ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW PO PRZEPROWADZENIU NABORU. INFORMACJA O ODBIORCACH DANYCH: BRAK. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH: ZGODNIE Z REGULAMINEM PRZEPROWADZENIA KONKURSU NA STANOWISKO PRACY. KANDYDATOWI PRZYSŁUGUJE:
PRAWO DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH
PRAWO DO SPROSTOWANIA (POPRAWIANIA) SWOICH DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO OGRANICZENIA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO USUNIĘCIA DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO WNIESIENIA SKARGI DO PREZESA UODO (NA ADRES URZĘDU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, UL. STAWKI 2, 00-193 WARSZAWA)

Aktualizacja: 21.03.2024