Kierownik - Inżynier budowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6800 - 17000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Jesteśmy jednym z trójmiejskich deweloperów, który odpowiada za rozwój lokalnego rynku nieruchomości. W ramach prowadzonej działalności realizujemy projekty mieszkaniowe w dobrze skomunikowanych lokalizacjach Trójmiasta. W naszych inwestycjach kładziemy duży nacisk na wysoką jakość usług, oraz wysoko wykfalifikowany zespół.

Twój zakres obowiązków
  • Planowanie i realizacja procesu budowy
  • Nadzór techniczny i koordynacja prac budowlanych
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, przepisów prawa budowlanego i Kontrola jakości robót
  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – wykonywanie obmiarów robót
  • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Raportowanie postępów prac przełożonym
  • Obowiązki wynikające z Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r.- Prawo Budowlane
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie zdobywania wykształcenia,
  • Doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji mieszkaniowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podwykonawców,
  • Komunikatywność i dyspozycyjność,
  • Znajomość MS Office, AutoCAD,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i sumienność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
To oferujemy
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego i uprawień budowlanych,
  • Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy,

Aktualizacja: 17.01.2024