Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik magazynu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie i nadzór nad procesami magazynowymi, zapewnienie efektywnego działania magazynu
  • Kontrola stanów magazynowych i optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej
  • Organizacja, planowanie i zarządzanie podległym zespołem
  • Dbanie o optymalizację kosztów oraz procesów operacyjnych w magazynie
  • Kontrola i działania mające na celu utrzymanie odpowiedniego poziomu zatrudnienia
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów
  • Zapewnienie jakości i terminowości zleconych zadań
  • Raportowanie wyników pracy przełożonym w oparciu o wskaźniki efektywności procesów logistycznych
  • Dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min. 1 lata
  • Wykształcenie wyższe mile widziane o profilu logistycznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynach, centrach dystrybucji itp.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - budowanie zespołu, motywowanie pracowników, delegowanie zadań
  • Nastawienie na realizację celu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych operatorów logistycznych z 30-letnią tradycją
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o prace + system premiowania)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i karty Multisport
Informacje o firmie
OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.
Dołącz do nas i obierz trasę do kariery

Administratorem Twoich danych osobowych jest Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, 39-220 Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS 0000043558