Kierownik Magazynu - Placu Składowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Kierownik Magazynu- Placu Składowego
Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnianie terminowego i jakościowego przebiegu procesów operacyjnych na placu składowym kontenerów,
  • zarządzanie około dziesięcioosobowym zespołem operatorów wózków widłowych,
  • organizacja i koordynowanie pracy placu składowego kontenerów,
  • nadzór i optymalizacja przebiegu procesów magazynowych w celu poprawy ich wydajności i efektywności,
  • współpraca z poszczególnymi działami firmy.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie z towarami gabarytowymi,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność odpowiedniego planowania i wyznaczania priorytetów,
  • komunikatywność, zdolność budowania i utrzymania dobrych relacji w zespole,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie pakietu Multisport,
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków,
  • stabilne zatrudnienie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail [ukryte] wraz z numerem referencyjnym w temacie EKSP/01/GDY lub nazwą stanowiska. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Informacje o firmie
Ref-Con Service Sp. J. z siedzibą w Gdyni działa na rynku od 1991 roku zajmując się kompleksową obsługą morskiego sprzętu kontenerowego.
Współpracujemy  z  Armatorami z całego świata. Jesteśmy także autoryzowanym centrum serwisowym producentów kontenerów chłodniczych.

Prosimy o dodanie klauzuli: 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Gdyni na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Gdyni na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania CV. INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH Informujemy, że administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest firma Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. z siedzibą w Gdyni (81-061) przy ul. Hutniczej 7. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Firma Ref-Con Service A. Ostrowski & Wspólnicy Sp. J. będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministerstwa Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy. Mają Państwo prawo do: 1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; 2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; 3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych; 4) prawo do usunięcia danych osobowych; 5) prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.