Kierownik Prac Elektroinstalacyjnych - Brygadzista j.niemiecki

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 12 października 2017

Wymagania:

- j.niemiecki - znajomość języka technicznego niezbędnego do czytania schematów - biegły w mowie

- uprawnienia SEP 1kV lub wyższe,

- uprawnienia pomiarowe,

- uprawnienia podesty ruchome,

- doświadczenie w zawodzie,

- doświadczenie w instalacjach przemysłowych.

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych,

- umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność - gotowość do podróży służbowych na terenie Europy.

Obowiązki:

- Dozór i rozporządzanie zasobami ludzkimi na terenie budowy, przygotowywanie frontu prac wraz z omówieniem projektu.

- prace elektryczne,

- montaż szaf sterowniczych i rozdzielni,

- montaż tras kablowych na obiekcie,

- montaż instalacji elektrycznych na obiektach przemysłowych,

- podłączanie sprzętu oświetleniowego.

Oferujemy:

-Długotrwałą współprace

- odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań,

- możliwość rozwoju,

- przyjazną atmosferę w miejscu pracy,

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Smart Inside

Gdańsk
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Budownictwo,
Energetyka / Elektryka
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wynagrodzenie brutto (od)
8 500
Wynagrodzenie brutto (do)
14 000
  • Numer ogłoszenia: 60847165
  • Data wyróżnienia: 21 października 2017
  • Data wprowadzenia: 12 października 2017
  • Aktualizacja: 16 października 2017
  • Wyświetleń: 266
  • Wyświetleń na liście: 20 819