Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Produkcji

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesem produkcji, w tym kierowanie pracą podległego zespołu
  • Realizacja celów i planów zakładowych
  • Kontrola parametrów efektywności i wydajności produkcji
  • Odpowiedzialność za optymalne zużycie surowców i materiałów produkcyjnych
  • Terminowe zapewnienie realizacji procesów produkcyjnych

Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe , mile widziane kierunki związane z zarządzaniem produkcją
  • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz przywódcze

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie