Kierownik produkcji

Ogłoszenie mini
Przyjaźń, k. Gdańska Kierownik produkcji Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie).
  • Doświadczenie na stanowisku zarządzającym produkcją.
  • Samodzielność, niezawodność i mocna motywacja.
  • Skuteczna organizacja czasu pracy.
  • Znajomość systemu operacyjnego WINDOWS.

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Przyjaźni k/Gdańska

Twoje przyszłe zadania:

  • Planowanie, organizacja i nadzorowanie procesu produkcji.
  • Koordynacja działań zespołu oraz motywowanie pracowników.
  • Administrowanie zamówień materiałów i ich logistyka.
  • Nadzór nad przeglądami, konserwacjami i naprawami aparatury i sprzętu.

Oferujemy Ci:

  • Pewność zatrudnienia w uznanej firmie, na umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus służbowy pakiet (auto, laptop, telefon).
  • Ścieżki awansu.
  • Rozwój i dokształcanie za firmowe środki.
  • Bonusy: szkolenia, kursy językowe, ubezpieczenia, Multisport.
  • Spotkania firma i przyjemna kultura korporacyjna.

Aktualizacja: 26.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Masfalt Sp. z o.o.

Lokalizacja

Adres
Przyjaźń, k. Gdańska

Ogłoszenie z portalu

praca.pl