Kierownik projektów

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Przeróbka
Siennicka 25a
Kierownik projektów Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
7000 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

O FIRMIE:
Firma Intecker działa w kilku sektorach przemysłu. Realizujemy instalacje i montaż maszyn i linii przemysłowych, wspieramy utrzymanie ruchu na zakładach produkcyjnych oraz produkujemy maszyny na naszej hali montażowej. Prowadzimy projekty w całej Europie. Więcej o nas przeczytasz na stronie: www.intecker.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kontakt z klientami,
- koordynacja logistyki bieżących projektów,
- planowanie techników na projektach,
- kontrola stanu magazynowego oraz narzędzi,
- kontrola finansowa projektów oraz tworzenie rozliczeń,
- dbanie o dokumentacje i spełnienie wymagań BHP,
- pomoc w przygotowaniu ofert dla klientów,
- bezpośrednia współpraca z zarządem.

WYMAGANIA:
- dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny,
- biegła obsługa komputera i pakieru MS Office (word, excel) - warunek konieczny,
- prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny,
- komunikatywność,
- odpowiedzialność i umiejętność samodzielnej realizacji zadań,
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
- doświadczenie w środowisku instalacji przemysłowych.

CO OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliowść rozwoju,
- podróże po Europie,
- praca hybrydowa po okresie wdrożenia,
- młody zespół i koleżeńska atmosfera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Intecker sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Intecker sp. z o. o.

661349... Wyświetl numer
r...@intec... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer