Kierownik Projektu EVC-Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Kierownik Projektu EVC-Gdańsk Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Kierownik Projektu EVC
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:
  • Kierowanie i koordynacja realizacji powierzonych projektów i zadań inwestycyjnych działu EVC i FTTH
  • Koordynacja zleconych prac w zakresie instalacji elektrycznych oraz elektromobilności
  • Udział w odbiorach inspektorskich i uczestnictwo w obiorach UDT
  • Przygotowanie i kontrola harmonogramu realizowanych zadań.
  • Terminowe i skuteczne realizowanie powierzonych projektów.
  • Koordynacja oraz rozliczanie prac pracowników i podwykonawców.
  • Współpraca z przedstawicielami Klienta, organów administracji państwowej i samorządowej oraz właścicielami infrastruktury.
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz niezbędnych dokumentów dotyczących realizacji zleconych projektów.
Nasze wymagania:
  • otwartość na nowe wyzwania w postaci różnorodności realizowanych projektów (doświadczenie w projektach elektromobilności będzie atutem)
  • umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania projektami w telekomunikacji i/lub elektromobilności czy energetyki,
  • zaangażowanie w proces projektowy od etapu przygotowania koncepcji przez negocjacje kontraktu do zakończenia projektu
  • umiejętności negocjacyjne tak z Klientem wewnętrznym jak z kontrahentami
  • samodzielność, kreatywność i elastyczność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języków obcych będzie atutem i umożliwi udział w projektach międzynarodowych
Mile widziane:
  • uprawnienia do kierowania robotami w telekomunikacji czy elektromobilności
To oferujemy:
  • możliwość stania się jedną z kluczowych osób dla rozwoju nowej linii biznesowej w Polsce;
  • pracę pełną wyzwań na rzecz jednej z najszybciej rozwijających się firm usługowych;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • możliwości awansu;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • dużą samodzielność w działaniu;
  • adekwatne narzędzia pracy;
Informacje o firmie
Solutions 30 Holding jest częścią Grupy Solutions30 notowanej na Giełdzie Euronext, dostarczającej usługi w obszarze nowych technologii, telekomunikacji, energetyki. Jesteśmy liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.
Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm
Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Solutions 30 Holding Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Puławska 145, 02-715. Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Holding Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Puławska 145, 02-715, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Holding Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Puławska 145, 02-715, moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Holding Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.