Kierownik Projektu Inwestycji Mobilnych-Gdńsk

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Kierownik Projektu Inwestycji Mobilnych-Gdńsk Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Telekomunikacja
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Projektu Inwestycji Mobilnych
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie regionalnym działem inwestycji telekomunikacyjnych w zakresie robót budowlanych i implementacyjnych
  • Budowa pod klucz oraz modernizacja stacji bazowych telefonii komórkowej
  • Implementacja/Integracja sprzętu BTS i MW
  • Koordynowanie i zarządzanie: pracownikami, zespołami podwykonawców, zamówieniami i rozliczaniem projektów
  • Prowadzenie projektów w systemie klasy ERP
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość systemów zarządzania projektami Prince2, PMI lub pokrewnych
  • Znajomość systemów elektronicznego obiegu dokumentów
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z obszaru telekomunikacji lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie przy prowadzeniu wdrożeniowych projektów mobilnych telekomunikacyjnych dla operatorów
  • Doświadczenie w projektach SWAP sieci 2G, 3G, 4G, 5G
  • Znajomość procesów instalacji urządzeń Huawei, Ericsson, Nokia, ZTE
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie – umowę o pracę
  • Poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do zajęć z języka angielskiego
Informacje o firmie
Solutions 30 Mobile jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku jest częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie budowy i utrzymania sieci telefonii komórkowej. Oprócz modernizowania istniejących już stacji bazowych stawiamy także na budowę nowych obiektów radiowych.
Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia podejmują wyzwania wykazując się doświadczeniem i odpowiedzialnością.

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim, a praca w naszym zespole to czysta przyjemność!

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa. Jeżeli w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym zamieszczone będą inne dane osobowe niż określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy i chce Pani/Pan, aby dane te były przetwarzane na cele rekrutacji lub jest Pani/Pan zainteresowana udziałem w przyszłych rekrutacjach, proszę umieścić w treści CV następujące klauzule. Wyrażenie każdej z poniższych zgód jest dobrowolne. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed wycofaniem zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa , moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, innych niż wymagane przez Kodeks pracy, w celu mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji przez okres 12 miesięcy od dnia wysłania zgłoszenia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Solutions 30 Mobile Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Królowej Marysieńki 13/9, 02-954 Warszawa moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu aplikacyjnym, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Solutions 30 Mobile Sp. z o.o. w okresie 12 miesięcy od dnia przesłania zgłoszenia aplikacyjnego.