Kierownik recepcji

Ogłoszenie podstawowe

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Medusa Gdańsk to butikowy hotelik z 15 pokojami
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Kierownika Recepcji

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie hotelowe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, uśmiech i chęć do pracy
Zakres obowiązków:
  • kompleksowa obsługa Gości hotelowych, w tym zameldowanie, wymeldowanie, rozliczanie pobytów, przyjmowanie rezerwacji mailowych, telefonicznych itp.. wystawianie faktur, informowanie o warunkach pobytu
  • obsługa systemów rezerwacyjnych
  • nadzór i kontrola pracy pokojowych, zarządzanie pracownikami
  • profesjonalna obsługa i dbanie o komfort gości
Oferujemy: Stałe zatrudnienie na umowę o pracę; Elastyczny grafik pracy;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 04.04.2024