Kierownik Remontów maszyn przeładunkowych

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Kierownik

PAKIET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort, Mantsinen. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół do którego chętnie przyjmiemy osobę na stanowisko:
Zakres obowiązków:
-  Zarządzanie zespołem remontowo-serwisowym odpowiedzialnym za remonty, naprawy, przeglądy i serwis stacjonarny maszyn przeładunkowych (mechanicy, elektrycy)
-  Kontrola procesu remontowego, napraw, przeglądów i serwisu stacjonarnego
-  Współpraca z Magazynem
- Planowanie i realizacja procesu remontowego, napraw, przeglądów i serwisu stacjonarnego zgodnie z oczekiwaniami klienta
- Weryfikacja maszyn przeładunkowych i osprzętu (chwytaków, łyżek) do maszyn przeładunkowych przeznaczonych do remontu, przeglądu, napraw lub serwisu stacjonarnego
- Organizacja stanowisk pracy, prowadzenie szkoleń oraz udział w rekrutacji nowych pracowników
- Optymalizacja procesów i dbałość o jakość wykonywanych produktów
- Bieżąca analiza i podnoszenie wydajności pracy
- Zarządzanie rentownością i budżetem
- Współpraca z działem  Zakupów
- Rozliczanie zleceń naprawczych/serwisowych
- Raportowanie do Zarządu

oferujemy:
·      wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia + premia (do ustalenie z Zarządem);
·      umowę B2B;
·      pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku polskim;
·      profesjonalne narzędzia pracy;