Kierownik Robót Elektrycznych

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;
  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych;
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;
  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.

Zakres obowiązków:

  • znajomość oraz weryfikacja dokumentacji projektowej w zakresie branży elektrycznej/telekomunikacyjnej;
  • koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót elektrycznych/telekomunikacyjnych na budowie, w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP;
  • koordynowanie prac Podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP;
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;
  • współpraca z kierownictwem kontraktu i kierownikami robót innych branż;
  • koordynacja przygotowania dokumentacji powykonawczej.

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

KOBYLARNIA S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk

Ogłoszenie z portalu

praca.pl