Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik robót

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: Budownictwo,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności mostowej,
  • znajomość norm i wymagań związanych ze sprężaniem oraz zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy sprężaniu konstrukcji będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem roboczym,
  • samodzielność i dobra organizacji pracy swej i podległego personelu,
  • zdolność szybkiego reagowania i wdrażania działań korygujących dostosowanych do potrzeb zmieniającego się procesu budowy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • wykonywanie i bieżąca kontrola prac budowlanych związanych z zakresem działalności firmy pod względem zgodności z dokumentacją techniczną, jakościową i przepisami BHP,
  • kontakt z Przedstawicielami Generalnego Wykonawcy oraz koordynowanie robót z innymi Podwykonawcami,
  • przygotowanie produkcji i zamawianie materiałów zapewniające prawidłową realizację budowy,
  • kontrola jakości i ilości dostarczanych materiałów,
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń na budowie,
  • okresowe raportowanie przełożonym wykonywanych prac w zakresie zatwierdzonych preliminarzy finansowych,
  • organizacja i optymalizacja prac oraz zarządzanie zespołem roboczych ze szczególną dbałością o przepisy BHP,
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
  • sporządzanie i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji budowy oraz korespondencji kontraktowej,
  • obsługa reklamacji w oddziale w tym prowadzenie przedmiotowej korespondencji.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy realizacji ambitnych i specjalistycznych robót budowlanych,
  • stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kwalifikacji,
  • pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o członków rodziny, dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą, system premiowy),
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód).

Aktualizacja: 19.04.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl