Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Robót

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
11000 - 15000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Zakres obowiązków
  • Zarządzanie i optymalizacja budżetów projektów budowlanych.
  • Ocena i interpretacja dokumentacji technicznej projektów.
  • Koordynowanie działań i monitorowanie pracy podwykonawców.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji budowy.
  • Monitorowanie i zapewnianie jakości wykonanych prac budowlanych.
  • Przygotowywanie i aktualizowanie harmonogramów realizacji projektów.
  • Zakup materiałów budowlanych i organizacja potrzebnych usług.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP oraz norm środowiskowych na placu budowy.
  • Koordynowanie prac serwisowych i zarządzanie reklamacjami gwarancyjnymi.

Oczekujemy
  • Posiadanie uprawnień do kierowania pracami budowlanymi.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność zarządzania zespołem i koordynacji pracy.
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programów AutoCAD i MS Project.
  • Podstawowa wiedza z zakresu kosztorysowania i planowania projektów.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i analitycznego myślenia.
  • Elastyczność czasowa oraz umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków.
  • Dokładność, systematyczność i punktualność.
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferta zawiera:
  • Pełnoetatowe stanowisko w stabilnej firmie w branży budowlanej.
  • Umowa o pracę lub współpraca na zasadzie kontraktu B2B (według Twoich preferencji).
  • Stabilne wynagrodzenie plus realny i osiągalny system bonusowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, kursy językowe.
  • Dodatki do wynagrodzenia.