Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik sali

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Trójmiejska Grupa Cateringowa, firma z 20 letnim doświadczeniem poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku kierownik sali do restauracji Zdrojowej w Domu Zdrojowym w Gdańsku Brzeźnie.

Obowiązki:
Ścisła współpraca z Managerem Gastronomii w nadzorowaniu pracy personelu
Odpowiedzialność za jakość serwisu
Wyznaczanie oraz rozliczanie zadań
Dbanie o odpowiednią atmosferę w restauracji oraz jej wystrój
Rekrutowanie, szkolenie i motywowanie personelu
Nadzór nad realizacją imprez zorganizowanych, odbywających się w restauracji
Zamówienia oraz kontrola stanów magazynowych

Wymagania:
Dyspozycyjność i zaangażowanie
Wysokie kompetencje interpersonalne
Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań, szkolenia i motywowania pracowników
Konsekwencja w działaniu oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów
Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
Znajomość programu Gastro POS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego

Aktualizacja: 20.02.2024