Kierownik Salonu \ Doradca klienta

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6500 - 12000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż B2B,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta detalicznego bądź biznesowego, - mile widziane doświadczenie w sprzedaży podłóg, znajomość produktów ogólnobudowlanych będzie atutem,
- bardzo dobra znajomość pakietu Office, poczty e-mail, mediów społecznościowych,
- prawo jazdy, mile widziany własny samochód (sporadycznie),
- umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,
- umiejętność szybkiego reagowania, rozwiązywania problemów.

Obowiązki:
- obsługa klientów detalicznych w salonie, prezentacja i dobór asortymentu, opracowanie wycen, podpisywanie umów,
- obsługa klientów inwestycyjnych (e-mail), sporządzanie wycen, podpisywanie umów,
- organizacja pracy ekip montażowych,
- bieżąca obsługa biura: zamówień dla klientów detalicznych i hurtowych, wystawianie faktur dla klientów, korespondencja e-mail.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) 4 500 – 8 000 netto
- stabilne zatrudnienie, umowa o pracę,
- dobrą atmosferę pracy,
- spore możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycia wszechstronnego doświadczenia biznesowego.

Informacje o firmie
Firma Multifloor istnieje od 2002 roku.Zajmujemy się podłogami drewnianymi, wykładzinami oraz panelami winylowymi. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla klientów inwestycyjnych jak i indywidualnych. Podłogi oferujemy wraz z profesjonalnym montażem i pełnym doradztwem technicznym.