Kierownik serwisu automatycznych skrzyń biegów

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków
  • zarządzanie zespołem mechaników w celu zapewnienia najwyższej jakości usług
  • odpowiedzialność za jakościową i terminową realizację wykonywanych napraw
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie z wytycznymi firmy
  • prowadzenie dokumentacji technicznej serwisu (otwieranie/zamykanie zleceń, wystawianie faktur, rozliczenia kosztów naprawa, obsługa kasy fiskalnej)
  • Przygotowywanie ofert napraw mechanicznych, ocena kosztów i czasu pracy.
  • Zamawianie części - nadzór nad gospodarką magazynową
Wymagania
  • preferowane doświadczenia na podobnym stanowisku w serwisie samochodowym,
  • wykształcenie min. średnie ( preferowany kierunek techniczny),
  • znajomość mechaniki samochodowej,
  • umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • biegła obsługa komputera, pakiet MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • zatrudnienia podstawie umowy o pracę  w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
  • ubezpieczenie grupowe

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Auto Mat Mechanika Pojazdowa Paweł Ignatiuk, 80-297 Banino Miszewko 42 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail:automat_serwis@wp.pl.

Aktualizacja: 07.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Auto Mat Mechanika Pojazdowa

501 535 485
automat_serwis@wp.pl

Lokalizacja

Adres
Miszewko
SMS
Wyświetl numer