Kierownik Służby Pięter

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Hotel ARCHE Dwór Uphagena Gdańsk zatrudni NA STAŁE pracownika na stanowisku: Kierownik Służby Pięter

Twój zakres obowiązków
  • Planowanie, koordynacja i nadzór pracy personelu sprzątającego
  • Kontrola i optymalizacja wykorzystania środków czystości i materiałów eksploatacyjnych
  • Monitorowanie współpracy z pralnią hotelową i innymi kontrahentami współpracującymi ze Służbą Pięter
Nasze wymagania
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Inspektora lub Kierownika Służby  Pięter
  • Znajomość przepisów i standardów dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego
  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy i święta)
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem, motywowania pracowników oraz rozwiązywania konfliktów.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków.

  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, wysoki poziom kultury osobistej,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami hotelowymi,
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość przeszkolenia i rozwoju zawodowego,
  • Umowę o pracę, zlecenie lub B2B – Ty wybierasz!
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • System premiowy,
  • Pracownicze rabaty na usługi noclegowe i gastronomiczne we wszystkich obiektach Grupy Arche.
Informacje o firmie
W kolekcji hoteli Arche inspirujemy się tradycją i historią, dlatego każdy nasz hotel to wyjątkowe miejsce, wyznaczające zupełnie nowy i niespotykany kierunek w hotelarstwie. Kochamy niecodzienność, podążamy swoimi ścieżkami i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz pracować w miejscu przyjaznym i dbającym o potrzeby innych aplikuj do nas.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Aktualizacja: 28.03.2024