Kierownik Służby Pięter

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Śródmieście Kierownik Służby Pięter Umowa o pracę, Umowa zlecenie
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Do naszego obiektu Celestin Residence zatrudnimy NA STAŁE pracownika na stanowisku: Kierownik Służby Pięter

Twój zakres obowiązków
  • Planowanie, koordynacja i nadzór pracy personelu sprzątającego
  • Kontrola i optymalizacja wykorzystania środków czystości i materiałów eksploatacyjnych
  • Monitorowanie współpracy z pralnią hotelową i innymi kontrahentami współpracującymi ze Służbą Pięter
Nasze wymagania
  • Doświadczenia na stanowisku Inspektora lub Kierownika Służby  Pięter
  • Znajomość przepisów i standardów dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym,
  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy i święta)
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków.
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy, wysoki poziom kultury osobistej,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami hotelowymi

Aktualizacja: 18.06.2024