Kierownik spedycji międzynarodowej

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Śródmieście
Wałowa 17
Kierownik spedycji międzynarodowej Umowa o pracę, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
10000 - 30000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Spedycja
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • samodzielne stworzenie zespołu i dbanie o jego stały rozwój, koordynowanie pracy;
  • samodzielne organizowanie działań w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej;
  • współpraca z działem handlowym w zakresie kreowania i rozwoju;
  • monitorowanie dokumentacji transportowej;
  • optymalizowanie kosztów;
  • raportowanie, wdrażanie i nadzór nad realizowanymi projektami;
  • dbanie o motywację i przyjazną atmosferę;
  • przeprowadzanie formalnych kwartalnych ocen wyników oraz comiesięcznych spotkań indywidualnych.
Nasze wymagania
  • doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego oraz Lidera min. 3 lata;
  • własny portfel klientów i przewoźników;
  • nastawienie na osiąganie wyników i generowanie jak najwyższej marży;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • znajomość języka angielskiego – swobodnie posługujesz się nim w mowie i piśmie (mile widziana znajomość innego języka);
  • łatwość w kontaktach z innymi;
  • znajomość procedur w zakresie transportu międzynarodowego;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;
  • jako Kierownik zespołu, będziesz miał bezpośredni wpływ na jego rozbudowę, dlatego bardzo ważna jest chęć rozwoju i szybka reakcja na sytuację zmieniającego się rynku transportowego;
  • będziesz samodzielnie rozwiązywać wiele zadań w ograniczonym czasie, dlatego Twoja zdolność do ustalania i wartościowania priorytetów będzie niezbędna.
Co oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / B2B,
  • atrakcyjną podstawę wynagrodzenia + system premiowy,
  • pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • odpowiedni system szkoleń,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • narzędzia pracy- laptop, telefon,
  • praca w nowoczesnym biurze w centrum Gdańska.
Informacje o firmie
O nas
GlobCargo jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy własny tabor oraz współpracujemy z zewnętrznymi firmami spedycyjnymi i transportowymi. Ze względu na gwałtowny wzrost obrotów, postanowiliśmy rozwinąć transport własny oraz działalność spedycyjną w firmie.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Mariusz Dołęga

b...@globc... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Wałowa 17