Kierownik Zespołu Spawaczy i Monterów

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk Młyniska
Na Ostrowiu 1
Kierownik Zespołu Spawaczy i Monterów Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Produkcja,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W związku z rozwojem firmy i podpisaniem wieloletnich kontraktów poszukujemy osoby na stanowsko:

                    KIEROWNIK ZESPOŁU SPAWACZY/MONTERÓW

Zakres obowiązków:
  1. Koordynowanie i nadzór pracy podległych pracowników wewnętrznych oraz podwykonawców,
  2. Przygotowanie planów realizacji zadań i bieżąca weryfikacja przy współpracy z kierownictwem projektu
  3. Wykonywanie montażu zgodnie ze zleceniem, dostarczonymi rysunkami i schematami – niezbędna umiejętność czytania rysunku technicznego
  4. Terminowe i prawidłowe wykonanie zleconych zadań,
Wymagania:
  1. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem spawaczy / monterów - koniecznie w warunkach stoczniowych
  2. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego
  3. Umiejętność montażu tras kablowych, fundamentów, konstrukcji wsporczych, tulei przejść kablowych, zamocowań indywidualnych
  4. Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzinowym

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
- niezbędne narzędzia do pracy i szkolenia wdrożeniowe,
- pracę przy dużych inwestycjach,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- pracę w zgranym zespole, nastawionym na współpracę oraz dzielenie się wiedzą,
- ubezpieczenie grupowe, dodatki żywieniowe,

Aktualizacja: 04.06.2024