Kierownik Zespołu Sprzedaży

Ogłoszenie mini
Gdynia Kierownik Zespołu Sprzedaży Kontrakt B2B
obserwuj

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży;
  • umiejętność budowania relacji, komunikatywność;
  • energia i pasja do działania;
  • dobra organizacja pracy.

Zadania:

  • rekrutacja do zespołu sprzedażowego;
  • rozwój i szkolenie zespołu;
  • realizacja celów biznesowych;
  • motywowanie, kreowanie dobrej atmosfery pracy.

Kilka powodów, dla których warto dołączyć do Unum:

  • ustalony proces wdrożenia i wsparcie szkoleniowe;
  • przejrzysta ścieżka kariery;
  • wynagrodzenie: podstawa od 8000 PLN + system prowizyjny bez limitów;
  • dobra atmosfera, przyjazne środowisko pracy oparte na wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowaniu;
  • profesjonalne i stale rozwijane narzędzia do pracy zdalnej;
  • możliwość wpływu i pomocy w lokalnych społecznościach poprzez udział w wielu akcjach charytatywnych organizowanych przez Fundację Unum;
  • jesteśmy otwarci na Twoje projekty i pomysły, które realnie wpłyną na rozwój firmy.
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • program emerytalny;
  • karta Multisport.

Aktualizacja: 18.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Unum Życie TUiR S.A.

Lokalizacja

Adres
Gdynia

Ogłoszenie z portalu

praca.pl