Kierownik Zmiany Gastronomicznej

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Do naszego Zespołu szukamy Kierownika Zmiany

Twój zakres obowiązków:
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości we wszystkich działach hotelowej gastronomii,
  • prowadzenie i koordynowanie pracy w trakcie zmian w restauracji oraz części bankietowej, nadzór nad realizacją procedur hotelowych,
  • dbanie o rozwój kompetencji, szkolenie zespołu i wysoki standard świadczonych usług,
  • szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w hotelu sieciowym),
  • umiejętności inspirowania zespołu do spełniania, a nawet przewyższania oczekiwań Gości niezapewniający najwyższą jakość obsługi,
  • elastyczności w związku z godzinami pracy (system zmianowy),
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Co oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w sieci Radisson Hotel Group
  • opieka medyczna, dofinansowanie kart Multisport, pakiet świadczeń pracowniczych
  • zniżki na usługi hotelowe na świecie
  • bezpłatne posiłki w restauracji pracowniczej
  • szkolenia niezbędne do wykonywanej pracy
  • atmosferę, którą tworzą wyjątkowi ludzie
Aplikacje zawierające CV oraz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)", prosimy przesyłać na adres:

wiktor.pettke@Radis... Wyświetl e-mail
Radisson Blu Hotel Gdańsk
Ul. Długi Targ 19/ Powroźnicza
80-828 Gdańsk

Aktualizacja: 23.01.2024