Kierownik Zmiany Recepcji / Supervisor Front Office

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista

Obecnie poszukujemy Kierownika Zmiany Recepcji / Supervisor Front Office, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu w Radisson Hotel&Suites w Gdańsku!

Czujesz, że możesz być superbohaterem dla naszych Gości? Czy obsługa Gości to Twoja największa pasja? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem. Szukamy pasjonatów hotelarstwa właśnie takich jak Ty!
Nasz najwyższej klasy zespół Recepcji jest sercem hotelu, gdzie zapewniamy uśmiechnięte, ciepłe powitanie i staramy się zapewnić Gościom doświadczenie, które przekracza wszelkie oczekiwania i tworzy niezapomniane wrażenia. Wierzymy, że wszystko jest możliwe i bawimy się dobrze we wszystkim, co robimy!

Twój zakres obowiązków:
  • Wspieranie sprawnego funkcjonowania działu Front Office, gdzie wszystkie aspekty podróży i doświadczenia Gości są dostarczane na najwyższym poziomie,
  • Aktywne działania na rzecz poprawy satysfakcji i komfortu Gości, zapewniając pozytywną i terminową reakcję na zapytania i rozwiązywanie problemów,
  • Nadzorowanie zespołu Front Office, wspierając kulturę wzrostu, rozwoju i efektywności w dziale,
  • Nadzór nad pracą podczas zmiany, dbanie o realizację procedur i standardów hotelowych,
  • Meldowanie i wymeldowywanie Gości w sposób profesjonalny i przyjazny.

Nasze oczekiwania:
  • Elastyczność i pozytywne nastawienie Yes I Can!
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z nadzorem pracy recepcji hotelowej,
  • Zaangażowanie w świadczenie wyjątkowych usług dla Gości z pasją do branży hotelarskiej,
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami hotelowymi,
  • Elastyczność w związku z godzinami pracy (zmiany poranne, popołudniowe oraz nocne),
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami / systemami IT oraz pakietem Ms Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.

Oferujemy:
  • Specjalne stawki dla członków naszego zespołu, a także ich przyjaciół i rodzin podczas podróży i pobytu w naszych hotelach
  • Nasze przekonanie o kulturze "My rozwijamy talenty, a talenty rozwijają nas" bierzemy sobie do serca. Z nami skorzystasz z szerokiego wachlarza ofert rozwojowych wspierających Twoją naukę i rozwój już od pierwszego dnia pracy. Obejmuje to indywidualny plan rozwoju oraz nieograniczony dostęp do ponad 20 tysięcy modułów i programów szkoleniowych w ramach Radisson Academy
  • Uczestniczenie i prowadzenie Odpowiedzialnego Biznesu każdego dnia razem z członkami naszego zespołu w hotelu i w lokalnych społecznościach, gdzie pracujemy nad tworzeniem wspólnej wartości, lepszej przyszłości i lepszej planety dla wszystkich
  • Stabilne zatrudnienie oraz fantastyczną atmosferę pracy w doskonałej lokalizacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Pyszne obiady

Aby aplikować na powyższe stanowisko i stać się członkiem naszego zespołu, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres  r...@radis... Wyświetl e-mail

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z najlepszymi kandydatami :)

Aktualizacja: 25.04.2024