Kierownik Zmiany Restauracji (Food & Beverage Supervisor)

Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Zmiany Restauracji (Food & Beverage Supervisor)

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Naszą firmę, Hotel Co 51, tworzymy w oparciu o solidne fundamenty Grupy Vastint, międzynarodowej organizacji z ponad 30-letnim doświadczeniem na europejskim rynku nieruchomości. Hotel Co 51 zarządza 41 hotelami w Europie.

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront to przepięknie usytuowany, nowoczesny hotel, który zachwyca swoim wyjątkowym charakterem. Naszym Gościom oferujemy nie tylko komfort w 200 elegancko urządzonych pokojach, ale także zapierający dech w piersiach widok na Zatokę Gdańską. To miejsce, w którym luksus i relaks spotykają się w doskonałym połączeniu.

Courtyard to nie tylko miejsce, to także marka Marriott International, która od lat cieszy się uznaniem i zaufaniem na całym świecie. Naszą główną misją jest dbanie o komfort naszych Gości, i to właśnie stanowi serce naszej działalności.

Ale to nie wszystko! Nasz hotel to także bar i Restauracja Searcle, które mogą ugościć około 100 osób, tworzą niepotarzalny klimat i dostarczają niezapomnianych doznań kulinarno-rozrywkowych.
W Restauracji Searcle stawiamy na harmonię między naturą a kulinariami, kreując niezwykłe doświadczenia kulinarne, które pozostawiają trwałe wrażenie na podniebieniach naszych Gości. Nasze menu opiera się na najwyższej jakości składnikach pochodzących z morza, lasu i pola, dzięki czemu nasz szef kuchni i jego zespół mogą zaprezentować dania pełne bogactwa smaków i kolorów.
Nasz ogródek letni znajdujący się bezpośrednio przy malowniczej promenadzie Nabrzeża Prezydenta pozwala Gościom poczuć prawdziwy urok lata i cieszyć się pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu.

Dołącz do naszego zespołu, aby być częścią tego wyjątkowego miejsca, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i z pewnością będzie chciał tu wracać, by cieszyć się pysznym jedzeniem, wspaniałymi widokami i przyjemną atmosferą. Razem tworzymy restaurację, która pozostawi trwałe wspomnienia i przyniesie radość naszym Gościom.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszych stron internetowych: 
www.searcle.pl, 
www.courtyardgdynia.com.pl

Twój zakres obowiązków:
 • planowanie i kontrola wykonania codziennych zadań podległego personelu
 • doskonała znajomość karty dań i napojów restauracji i baru
 • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi zgodnie ze standardami gastronomicznymi sieci Marriott
 • identyfikacja potrzeb gości hotelu i gotowość na ich realizację
 • dbanie o wizerunek i rozwój restauracji
 • wsparcie w organizacji eventów w hotelu
 • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
Nasze wymagania:
 • min.1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej i/lub gastronomii oraz min.2 lata w serwisie a la carte
 • pełnienie roli inicjatora podczas swojej zmiany w restauracji
 • umiejętność planowania pracy własnej oraz koordynowania pracy podległego zespołu
 • kreatywność i łatwość znajdowania rozwiązań, nastawienie na rozwój
 • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z różnymi członkami zespołu oraz innymi działami restauracji i hotelu
 • dobra znajomość języka angielskiego
 • certyfikaty gastronomiczne będą dodatkowym atutem
To oferujemy:
 • elastyczny grafik pracy
 • szkolenia wewnętrzne
 • konkursy sprzedażowe
 • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowej strukturze
 • możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się sieci hotelarskiej
 • pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, program emerytalny PPE, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie biletów do kina/teatru, paczki świąteczne, karty przedpłacone na świeta, posiłki w miejscu pracy)
 • wyjątkową lokalizację pracy w sercu miasta Gdynia

Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Hotel Co 51 Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdynia w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Hotel Co 51 Poland Sp. z o.o. ”,

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli:
Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że:
1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Hotel Co 51 Poland Sp.z o.o.,
2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy przy użyciu danych kontaktowych administratora danych,
3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Hotel Co 51 Poland Sp.z o.o.,na podstawie wyrażonej zgody. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
4) zebrane w procesie rekrutacyjnym dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych;
5) dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej;
6) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 31.03.2019 r.
7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Hotel Co 51 Poland Sp.z o.o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
8) w trakcie przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji prowadzonych przez przez Hotel Co 51 Poland Gdynia Sp.z o.o. nie dochodzi do wyłącznie zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO. Oznacza to, że żadne decyzje dotyczące przyjęcia kandydata do pracy nie zapadają wyłącznie automatycznie oraz że nie buduje się żadnych profili kandydatów;
9) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Jeśli w przyszłości powołany zostanie inny organ nadzorczy, ten organ właśnie będzie właściwy do rozpatrzenia skargi, z tym że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji;
10) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy w przez Hotel Co 51 Poland Sp.z o.o.

Podpis kandydata do pracy.
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 11.07.2023

Aktualizacja: 13.06.2024

Wróć do góry