Kierownika Zmiany Restauracji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Restauracja hotelu Grano SolMarina
zatrudni uśmiechniętą, młodą duchem, pracowitą i uporządkowaną osobę na stanowisko Kierownika Zmiany Restauracji

Obowiązki:

Ścisła współpraca z Managerem Gastronomii w nadzorowaniu pracy personelu
Odpowiedzialność za jakość serwisu
Wyznaczanie oraz rozliczanie zadań
Dbanie o odpowiednią atmosferę w restauracji oraz jej wystrój
Rekrutowanie, szkolenie i motywowanie personelu
Nadzór nad realizacją imprez zorganizowanych, odbywających się w restauracji
Zamówienia oraz kontrola stanów magazynowych
Prowadzenie comiesięcznych inwentaryzacji
Wymagania:
Dyspozycyjność i zaangażowanie
Wysokie kompetencje interpersonalne
Minimum roczne doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku w obiekcie 4* lub 5*
Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań, szkolenia i motywowania pracowników
Konsekwencja w działaniu oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów
Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
Znajomość programu POS będzie dodatkowym atutem
Dodatkowym atutem będzie znajomość wina jak i alkoholi twardych
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i umiejętności
Możliwość rozwoju zawodowego
Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Lux-Med.
Dofinasowanie do karty sportowej Multi-Sport
Posiłki Pracownicze
Kandydatów prosimy o wysyłanie CV za pomocą [ukryte]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO

Aktualizacja: 06.03.2024