Konserwator budynków mieszkalnych

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Miejsce pracy : budynki mieszkalne Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Gdańska
  • Kontrola stanu technicznego nieruchomości, wykonywanie drobnych napraw (m.in wymiana żarówek, świetlówek, zamków, wkładek, elektrozamków, samozamykaczy, klamek, regulacja drzwi, itp.)
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami w zakresie wykonywania wszelkiego rodzaju napraw, zgłaszania i usuwania usterek, bieżącej obsługi
  • Współpraca z wykonawcami zewnętrznymi
Nasze wymagania
  • Znajomość podstaw elektryki, hydrauliki, drobnej budowlanki tzw. umiejętności „Złotej Rączki”
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Mile widziane uprawnienia SEP
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy, w której dzielimy się doświadczeniem

  • Samochód oraz telefon służbowy

Aktualizacja: 20.03.2024