Konserwator - obsługa techniczna obiektu

Ogłoszenie podstawowe
Sopot Powstańców Warszawy
Powstańców Warszawy 55
Konserwator - obsługa techniczna obiektu Umowa o pracę
obserwuj

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Obsługa techniczna obiektu
  • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń
  • Diagnozowanie awarii i usterek
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów;
  • Wykonywanie bieżących napraw;
  • Dbanie o wizerunek Instytutu i przyległy teren;
  • Współpraca z innymi pracownikami, działami i podmiotami zewnętrznymi.
  • Uzupełnianie dozowników na środki sanitarne
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na środki sanitarne
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wiedza z zakresu ślusarskiego, prac wykończeniowych;
  • Samodzielność w realizowaniu obowiązków oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy;
  • Komunikatywność i otwartość;
  • Wysoka kultura osobista.
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy, przepisów BHP, oraz wewnętrznych regulacji.
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen;
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie i karty sportowej Fitsport;
  • Ciekawą pracę w środowisku naukowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z podpisanym poniższym oświadczeniem dot. przetwarzania danych osobowych na adres e-mail: o...@iopan.pl Wyświetl e-mail do 30 czerwca 2024 r.

Oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych: Oświadczam, że zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych przekazanymi przez Instytut zgodnie z art. 13 RODO. (miejscowość i data) (podpis osoby składającej oświadczenie) INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, dalej jako RODO) Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk informuje, iż: 1) jest administratorem pozyskiwanych w procesie rekrutacji Pani/Pana danych osobowych, 2) dane kontaktowe administratora: ul. Powstańców Warszawy 55, 81-712 Sopot, (+48 58) 73 11 600, fax: (+48 58) 551 21 30; e-mail: office@iopan.gda.pl, 3) w sprawach związanych z przetwarzaniem danych należy kontaktować się na adres: e-mail: iodo@iopan.pl, 4) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o rekrutacji, 5) podstawą prawną przetwarzania przez administratora Pani/Pana danych osobowych w niniejszej rekrutacji, jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO (przetwarzanie na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą) oraz przepisy ustaw krajowych wskazujące na potrzebę przetwarzania określonych danych osobowych, 6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji celu określonego powyżej, chyba, że obowiązek prawny ciążący na administratorze wymaga dłuższego okresu przechowywania, 7) odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie osoby lub podmioty uprawnione do uzyskiwania danych osobowych na podstawie przepisów prawa m.in. upoważnieni pracownicy administratora, w tym członkowie komisji rekrutacyjnej, instytucja finansująca w zakresie w jakim finansuje/dofinansowuje wynagrodzenie, instytucje lub podmioty kontrolujące, 8) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do sprostowania lub ograniczenia przetwarzania danych, a, także prawo do usunięcia danych osobowych oraz prawo do przenoszenia danych w przypadku, gdy jest to możliwe na podstawie przepisów RODO, 9) w zakresie danych przetwarzanych na podstawie zgody przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 10) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO 11) podanie danych wymaganych przez administratora jest dobrowolne, jednakże warunkuje udział w procesie rekrutacyjnym, 12) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany. 13) podanie danych wymaganych przez administratora jest dobrowolne, jednakże warunkuje udział w procesie rekrutacyjnym, 14) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk

603900... Wyświetl numer
n...@iopan.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
SMS
Wyświetl numer