Ogłoszenie nieaktualne

Konserwator

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku przy ul. Wielkopolskiej 20 poszukuje pracownika na stanowisko konserwator.

Termin rozpoczęcia pracy – marzec 2024 r.
Miejsce pracy – Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku
Wymiar czasu pracy – 0,5 etatu
Umowa – o pracę na czas określony
Wynagrodzenie – zgodne z Ponadzakładowym Układem Zbiorowym Pracy dla pracowników nie będących nauczycielami zatrudnionych w szkołach, placówkach oświatowo – wychowawczych oraz jednostkach obsługi finansowej prowadzonych przez miasto Gdańsk

Wymagania:
  1. wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, mile widziana specjalność: elektryczna, hydrauliczna, klimatyzacyjno–wentylacyjna,
  2. niekaralność,
  3. dyspozycyjność,
  4. posiadanie następujących cech osobowości i umiejętności: poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania, rzetelność, dokładność, komunikatywność.
Mile widziane:
  1. uprawnienia w zakresie specjalizacji, w tym: świadectwo kwalifikacyjne E, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i instalacją sieci cieplnej oraz uprawnienia do 1 kV,
  2. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Zasadnicze obowiązki:
  1. Odpowiedzialność za utrzymanie ruchu i sprawności urządzeń hydraulicznych w szkole,
  2. Prowadzenie przeglądów okresowych, wykonywanie przeglądów bieżących urządzeń hydraulicznych,
  3. Naprawa i regulacja urządzeń wodno-kanalizacyjnych w szkole,
  4. Naprawa sprzętu biurowego, mebli i pomocy dydaktycznej, wykonywanie drobnych prac stolarskich,
  5. Szybkie usuwanie awarii wg. rejestru zgłoszeń uszkodzeń,
  6. Naprawa zamków, okuć stolarskich, regulacja i uszczelnienie skrzydeł drzwi i okien w przynależnych placówkach,
  7. Wykonywanie drobnych prac malarskich,
  8. Naprawa, wymiana osprzętu i instalacji elektrycznej, drobne naprawy urządzeń sprzętu elektrycznego, wymiana bezpieczników, żarówek i świetlówek,
  9. Prowadzenie zaopatrzenia ( urządzenia hydrauliczne, narzędzia, przedmioty wykorzystywane do usuwania awarii i inne).
Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy szkoły – [ukryte]

Aktualizacja: 05.02.2024