Konserwator

Ogłoszenie podstawowe

Konserwator

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 5800
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Podstawowy zakres obowiązków:
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny budynków;
  • systematyczne przeglądy, konserwacje i drobne naprawy w zakresie robót: malarskich, ślusarskich, hydraulicznych,
  • utrzymanie terenów zielonych w osiedlach tj. koszenie trawy, dotrawianie, podlewanie, nawożenie,
  • uczestnictwo w odbiorach prac remontowych mieszkań i części wspólnych budynków,
  • dokonywanie wizji w lokalach mieszkalnych pod względem użytkowania lokali zgodnie z umową najmu,
  • wymiana urządzeń pomiarowych w budynkach,
  • dokonywanie cotygodniowych przeglądów placów zabaw i siłowni zewnętrznych wraz z wykonywaniem bieżących napraw i konserwacji urządzeń,
  • odśnieżanie osiedli mieszkaniowych,
Wymagania:
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B.
  • doświadczenie na stanowisku konserwatora budynków mieszkalnych lub innych – minimum 2 lata.
  • umiejętność koszenia trawników (kosa żyłkowa).
  • umiejętność wymiany urządzeń pomiarowych (wodomierzy).
  • umiejętność wykonywania prac naprawczych, konserwacyjnych na częściach wspólnych budynków mieszkalnych.
  • umiejętność wykonywania drobnych napraw w zakresie robót malarskich, ślusarskich, hydraulicznych.
  • umiejętność w poszukiwaniu przyczyn występowania usterki (np. zalania, awarie, inne).
  • umiejętność wykonywania przeglądów placów zabaw i napraw urządzeń zabawowych
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe od 5.000 do 5.800 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • dodatkowe świadczenia premiowe uzależnione od efektów wykonywanych zadań,
  • samodzielną pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stałe godziny pracy,
  • dofinansowanie rozwoju zawodowego,
  • inne świadczenia okolicznościowe.
Informacje o firmie
Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego – lider na rynku branży mieszkań na wynajem poszukuje do swojego zespołu doświadczonego pracownika na stanowisko konserwatora budynków mieszkalnych. Jesteśmy dynamiczną organizacją, specjalizującą się w realizacji projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego. Jeśli posiadasz doświadczenie związane z pracą na stanowisku konserwatora, jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi, to być może szukamy właśnie Ciebie. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Anna Sobiak

519848... Wyświetl numer
a...@gtbs.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Chełm
Wilanowska
SMS
Wyświetl numer