Ogłoszenie nieaktualne

Konserwator

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Szukamy pracownika na stanowisko KONSERWATORA/ PRACOWNIKA OBSŁUGI w Domu Wypoczynkowym "Rzemieślnik" w Gdańsku-Jelitkowie

Zadania:

*Wykonywanie napraw i konserwacja wyposażenia obiektu oraz jego przenoszenie

*Wiedza na temat funkcjonowania poszczególnych instalacji

*Wykonywanie drobnych prac wykończeniowych w budownictwie

*Bieżąca obsługa obiektu

*Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej urządzeń

*Wykonywanie prac typu „Złota rączka”

*Wykonywanie prac sezonowych: odśnieżanie, posypywanie dróg i chodników solą, przycinanie żywopłotu, koszenie trawnika itp.

Wymagania:

*Doświadczenie w drobnych pracach hydraulicznych

*Sumienność i dokładność

*Schludny wygląd

*Umiejętność wykonywania pracy samodzielnie

*Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat

Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).