Konserwator okien drewnianych

Ogłoszenie mini
Kielno Konserwator okien drewnianych Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
obserwuj

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4650 - 5650
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Dzień dobry,

Zatrudnię pracownika do pracy przy renowacji oraz konserwacji okien i drzwi drewnianych współczesnych.
Zadania pracownika : Oklejanie i zabezpieczanie miejsca pracy, pomoc przy przenoszeniu elementów ruchomych, usuwanie lakieru skrobakiem, szlifowanie drewna szlifierką oscylacyjną, dbanie o porządek w miejscu pracy.

Praca głównie na Trójmiasta i okolic.

Poszukuję osoby nastawionej na rozwój chętnej do pracy w terenie u klienta.
Stawka na rękę od 27zł za godzinę.
Wszystkie soboty wolne.

Do pracy ruszam z okolic miejscowości Kielno.

CV proszę przesłać w wiadomości lub na e-mail w...@wp.pl Wyświetl e-mail w tytule proszę wpisać „praca”.
Skontaktuje się z wybranymi osobami.
E-mail dostępny również na stronie www.wimalprestige.eu

Niniejszym oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Aktualizacja: 16.06.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sławomir

512666... Wyświetl numer
w...@wp.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Kielno
SMS
Wyświetl numer