Konserwator, Operator maszyn produkcyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn do pakowania
  • utrzymanie maszyn produkcyjnych w ruchu,
  • kontrola jakości produktu i parametrów maszyn,
  • przestrzeganie standardów i zasad BHP,
  • szybka reakcja na usterki maszyn,
  • raportowanie prowadzenie dokumentacji produkcyjnych,
  • współpraca z Działem konfekcyjnym.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • chęć rozwoju w zakresie produkcji,
  • biegłość w analizie i sprawnym rozwiązywaniu problemów,
  • ciągle szukasz usprawnień w działaniu i przezbrajaniu maszyn.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość zakwaterowania na terenie zakładu pracy,
  • chętnie zatrudnimy pary - oferujemy pracę również dla kobiet w roli Konfekcjonerki przy produkcji kosmetyków.
Informacje o firmie
Cosmetrader Sp. z o.o. to międzynarodowa, innowacyjna firma kosmetyczna, która nie tylko wyróżnia się wysokiej jakości produktami, ale także angażuje się w najnowsze trendy i technologie branżowe. Współpracujemy z renomowanymi sieciami, takimi jak Hebe i Rossmann, dostarczając produkty, które doskonale wpisują się w ich wizję i wartości. Jednak nasza firma to nie tylko nowoczesne przedsiębiorstwo – to także społeczność oparta na silnych wartościach. Doceniamy naszych pracowników, tworząc przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i zaangażowaniu. W Cosmetrader dbamy nie tylko o efektywność, ale również o rozwój każdego członka naszego zespołu, tworząc miejsce, gdzie różnorodność jest ceniona, a indywidualność podkreślana.

Aktualizacja: 17.01.2024