Konserwator / pomocnik / złota rączka.

Ogłoszenie podstawowe

Konserwator / pomocnik / złota rączka.

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Hej,

Poszukiwana osoba na stanowisko które nie ma właściwej nazwy:-)

Opiszę może o co mi chodzi i akurat znajdę kogoś kto uzna, że opis stanowiska idealnie oddaje to co potrafi i może robić.

W niemal każdym rozwijającym się przedsiębiorstwie, nadchodzi czas, gdy niewielkie prace dodatkowe (związane z codziennym funkcjonowaniem firmy), rozwijają się na tyle, że nie ma ich komu zrobić.
Za mało tego jest żeby zlecać wyspecjalizowanym firmom, za dużo żeby wykonywać rękami innych pracowników - którzy do tej pory jakoś to robili, ale teraz te prace dodatkowe zwyczajnie nie pozwalałyby im wykonywać własnych zadań.
I tak oto dochodzi do momentu w którym nie ma komu wykosić trawy na placu, wymienić cieknącej baterii przy zlewie, podmalować zacieków, skoczyć do sklepu celem uzupełnienia zapasów kawy, zawieźć do serwisu samochodu celem wymiany opon, dociąć słupków stalowych, napalić w piecu, umyć samochodu, pomóc przy ładowaniu materiału, czy czasami podwieźć materiału na budowę... etc etc etc.

Osoba której poszukujemy wykonywać będzie bliżej nieokreślone zadania wokół funkcjonowania naszej niewielkiej firmy.
Odpowiedzialna będzie za swoje narzędzia, będzie pomagać jeśli ktoś będzie potrzebować pomocy. Będzie organizować sobie sama pracę, jeśli nikt pomocy potrzebował nie będzie.

Kogo zatem poszukujemy?

Najchętniej kogoś kto ubrudził sobie ręce pracą w różnych miejscach. Wie jak obsługiwać różne narzędzia. Potrafisz trochę spawać? super! wykorzystamy i to.
Możesz pochwalić się doświadczeniem w wykończeniówce? Też fajnie - porozmawiajmy i może znajdziesz u nas swoje miejsce pracy. Prawo jazdy kat B będzie wymagane.

Czego możesz oczekiwać?
Na pewno to co wydawać się powinno oczywiste, ale w tym kraju należy to przedstawiać jako plus: umowa o pracę, urlopy, jasno określone wynagrodzenia, wyznaczone - powierzone narzędzia, własny kąt w szatni i cała reszta wynikająca tak naprawdę z kodeksu pracy:-).

Gdzie będziesz pracował?
Nasza firma mieści się na Osowie (Osowej?). Praca wokół biurowca, na placu magazynowym i w budynku.

Myślisz, że taka praca jest dla Ciebie?
Zapraszamy do wysłania CV na adres podany niżej w ogłoszeniu.

Data dodania ogłoszenia: 18.04.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Bartosz Dudziński

691749... Wyświetl numer
B...@btsog... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Osowa
Galaktyczna 40 
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry