Konstruktor Mebli

Ogłoszenie mini

Firmą
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość SolidWorks
  • doświadczenie w pracy w branży meblarskiej lub drzewnej
  • umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie w języku angielskim (język niemiecki dodatkowym atutem)
  • podstawowa znajomość oprogramowania AutoCAD
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość charakterystyki materiałów użytych w projekcie
  • doświadczenie w projektowaniu w materiałach premium (spieki kwarcowe, trawertyn i inne)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność

Opis stanowiska

  • projektowanie form użytkowych, takich jak meble i dodatki
  • opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych projektowanych mebli oraz dobór okuć
  • wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych i montażowych
  • dobór materiałów i akcesoriów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych i walorów estetycznych (znajomość okuć marynistycznych dodatkowym atutem)
  • obliczanie zapotrzebowania na materiał i akcesoria
  • wykonywanie pomiarów kontrolnych na budowanych jednostkach
  • doradztwo techniczne
  • wspomaganie koordynacji procesu produkcji i montażu mebli na jachtach

Oferujemy

  • pracując w Sunreef będziesz miał przyjemność współtworzyć zupełnie nowy, innowacyjny projekt w którym będziesz mógł wykazać się inicjatywą, kreatywnością
  • dajemy możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • gwarantujemy możliwość pracy z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania
  • nie mamy wymaganego dress code – nie będziesz musiał trzymać się biznesowych schematów
  • zapewniamy elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie znajomych do pracy
  • zapewniamy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • wszystkie osoby zatrudnione przez Sunreef mogą korzystać z prywatnej opieki medycznej za symboliczną złotówkę
  • dofinansowujemy naszym pracownikom pakiet Multisport w wysokości 80%
  • proponujemy dodatek paliwowy dla osób dojeżdżających do pracy lub pakiet relokacyjny

Aktualizacja: 30.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Sunreef Venture S. A.

Lokalizacja

Adres
Gdańsk, ul. Tarcice 6

Ogłoszenie z portalu

praca.pl