Ogłoszenie nieaktualne

Konstruktor Mechanik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Automatyka,
Konstrukcja / Technologie,
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • udział w tworzeniu koncepcji nowych maszyn,
  • kontakt z Klientem,
  • tworzenie modeli 3D i dokumentacji 2D,
  • testy zaprojektowanych urządzeń.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub praca w podobnym zakresie minimum 5 lat,
  • wykształcenie średnie lub wyższe, specjalność z zakresu: mechatronika, robotyka, budowa maszyn bądź pokrewne,
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej, znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność oraz umiejętność analizy zagadnień techniczno-zawodowych
  • dokładność oraz zaangażowanie w pracę,
  • mile widziana znajomość oprogramowania SolidWorks,
  • mile widziana znajomość podstaw konstrukcji maszyn,
  • mile widziana wiedza dotycząca procesu obróbki blach, mechaniki, instalacji,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu maszyn do automatyzacji produkcji,
  • mile widziane doświadczenie w automotive.
To oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i kompetencjami,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,
  • pracę w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy,
  • udział w finansowanych przez firmę imprezach integracyjnych.
Informacje o firmie
Nasza Spółka jest odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby rynku w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych. W TMA AUTOMATION Sp. z o.o. projektujemy i budujemy nowoczesne, interdyscyplinarne rozwiązania z zakresu robotyki, automatyki, mechaniki i systemów wizyjnych.
Specjalizujemy się w projektowaniu i konstruowaniu robotów do etykietowania w formie [IML] oraz zrobotyzowanych stanowisk montażowych. Dajemy przedsiębiorstwom rozwiązania technologiczne, które pozwalają na zwiększenie wydajności pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Aktualizacja: 06.03.2024