Konsultant ds. Organizacji Napraw Pojazdów

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Wychodzące,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa infolinii,
  • kontakt telefoniczny z Klientami zainteresowanymi naprawą pojazdów,
  • informowanie Klienta o dodatkowym pakiecie usług,
  • współpraca z serwisami samochodowymi w celu uzgodnienia terminu naprawy.
Nasze wymagania:
  • empatia i komunikatywność – umiejętność wczucia się w sytuację Klienta, chęć udzielenia pomocy i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań satysfakcjonujących obie strony,
  • chęć nauczenia się pracy na nowych narzędziach potrzebnych do wykonywania pracy – pracujemy na nowoczesnych i intuicyjnych systemach,
  • dobra organizacja pracy oraz podzielność uwagi,
  • chęć do nauki zagadnień związanych z tematyką ubezpieczeń - Twoja otwartość na wiedzę pomoże je szybciej przyswoić,
  • punktualność, dokładność i sumienność,
  • umiejętność współpracy - tworzymy zgrany zespół i zależy nam, abyśmy wszyscy dobrze się ze sobą czuli.
To oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz w oparciu o umowę o pracę,
  • proces wdrożenia i pełne wsparcie w uzyskaniu wiedzy z obszaru ubezpieczeń,
  • pracę w systemie hybrydowym (40% zdalnie, 60% z biura) po okresie wdrożenia - zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy zdalnej,
  • wypracowaną ścieżkę kariery i system szkoleń, dzięki temu cały czas się rozwijamy,
  • przyjazny i zgrany zespół - stawiamy na na budowanie relacji oraz dbamy o to, aby każdy w zespole czuł się dobrze,
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków lub miejsca parkingowego, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie, dni owocowe,
  • udział w imprezach i inicjatywach firmowych.