Konsultant ds. Utrzymania Klienta w Gdyni Redłowo

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Call center,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik biurowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Konsultant ds. Utrzymania Klienta w Gdyni Redłowo – Dołącz do Naszego Dynamicznego Zespołu!
Cześć! Czy chcesz pracować w miejscu, gdzie Twoja energia i zaangażowanie są doceniane? VECTRA w Gdyni Redłowo szuka właśnie Ciebie! Praca z nami to nie tylko wyzwania i możliwości rozwoju, ale także satysfakcjonujące zarobki i świetna atmosfera.
Co Oferujemy:
  • Kuszące zarobki – Twój sukces, Twoje pieniądze! Średni konsultant zarabia około 5000 zł bez górnych limitów.
  • Stała stawka godzinowa + nowoczesny system prowizyjny – masz pełną kontrolę nad swoimi zarobkami.
  • Wsparcie i mentoring – nasi doświadczeni menedżerowie i konsultanci pomogą Ci rozwinąć skrzydła.
  • Spersonalizowane szkolenia – zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami.
  • Jasna ścieżka kariery – rozwijaj się razem z nami.
  • Elastyczne godziny pracy – bo rozumiemy, że życie to nie tylko praca.
  • Nowoczesne biuro – chillout room, stołówka i wiele więcej dla Twojego komfortu.
  • Karta MultiSport i Oferta Pracownicza Vectry – dbamy o Twój komfort również poza pracą.
Twoje Zadania:
  • Aktywna sprzedaż – Twoja energia i entuzjazm przyciągną klientów.
  • Kontrola sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów – relacje z klientami są dla nas kluczowe.
  • Udział w szkoleniach – ciągły rozwój to podstawa sukcesu.
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży – tu znajdziesz swoją przestrzeń do rozkwitania.
  • Angażujesz się w to, co robisz – pasja przynosi najlepsze efekty.
  • Szybko przyswajasz wiedzę – świat się zmienia, a my idziemy z duchem czasu.
  • Umiesz pracować pod presją czasu – wyzwania dodają smaku życiu.
Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie czekaj – aplikuj już teraz!