Kontroler Jakości ds. pomiarów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie pomiarów geodezyjnych oraz maszynowych przy pomocy urządzeń pomiarowych,
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Geodety,
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Sumienność, staranność, dokładność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Realizację ciekawych technicznie zadań,
  • Niestandardowe wyzwania w firmie obsługującej klientów z całego świata,
  • Możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych,
  • Uczestnictwo w szkoleniach rozwojowych i konferencjach branżowych.