Kontroler Jakości prac rurarskich

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres zadań obejmuje:
  • Jakościowy nadzór nad wykonawstwem prac związanych z budową i remontami jednostek morskich,
  • ocena zgodności prac z dokumentacją techniczną,
  • współpraca z uczestnikami procesu produkcyjnego na różnych etapach realizacji projektu, w tym z przedstawicielami Towarzystw Klasyfikacyjnych i Armatora,
  • sporządzanie raportów oraz opinii w zakresie jakości.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
  • Certyfikat VT2,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • realizację ciekawych technicznie zadań,
  • niestandardowe wyzwania w firmie obsługującej klientów z całego świata,
  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych,
  • uczestnictwo w szkoleniach rozwojowych i konferencjach branżowych.

Aktualizacja: 16.02.2024