Kontroler/ka parkingu Gdańsk

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Operator parkingów zatrudni osobę do administrowania przestrzenią parkingową. Naszym celem jest zapewnienie dostępności miejsc parkingowych klientom obiektów usługowo-handlowych. Praca zarówno jako główne źródło utrzymania jak i jako praca dodatkowa. Możliwość elastycznego doboru godzin pracy. Chętnie podejmiemy współpracę w formie umowy zlecenie jak również B2B.
Od kandydata oczekujemy:
– dyspozycyjności (od poniedziałku do soboty w godzinach pracy sklepu),
– około 4h-5h dziennie,
– wysokiej kultury osobistej,
– odpowiedzialności i uczciwości,
– dobrej organizacji czasu pracy,
– umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
– podstawowej umiejętność aplikacji,
– w tym wykonywanie zdjęć wg. instrukcji.
Zakres obowiązków obejmuje:
– wymiana papieru w parkomacie,
– ładowanie oraz wymiana akumulatorów,
– usuwanie drobnych usterek przy wsparciu serwisu,
– dbanie o stabilną pracę parkomatu,
– egzekwowania postanowień Regulaminu Parkingu
Oferujemy:
– umowę zlecenie lub B2B,
– elastyczny czas pracy,
– premie za dobrze wykonane obowiązki,
– szkolenie i wsparcie opiekuna podczas wykonywania obowiązków.
Szczegółowych informacji udzielimy podczas wstępnej rozmowy telefonicznej. Aplikacje należy przesłać drogą mailową na adres: rekrutacja/małpa/td-system.pl w temacie wpisując imię i nazwisko oraz miejscowość, poprzez OLX lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu [ukryte] (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.