Koordynator ds. Aranżacji Wnętrz

Deweloper: Litus Invest
Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

  • Gdańsk,
  • umowę o pracę lub B2B/pełny etat
  • praca od zaraz
Twój zakres obowiązków:
  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o warunki kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy, przepisy BHP i p.poż;
  • Obsługa zmian aranżacyjnych w lokalach, obsługa wykończenia lokali pod klucz,
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • Udział w procesie rekrutacji zespołów wykonawczych;
  • Kontraktowanie zamówień i dostaw,
  • Kontrola założeń budżetowych
  • Raportowanie postępów prac
  • Nanoszenie poprawek w projektach wykonawczych,
  • Kontrolowanie wykonania zmian aranżacyjnych na budowie,
  • Bieżące kontrolowanie postępów i jakości prowadzonych prac wykończeniowych,
  • Współpraca z firmami wykończeniowymi oraz Generalnym Wykonawcą,
  • Bieżące spotkania z klientami w zakresie zmian aranżacyjnych wykończeń lokali
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe branżowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów fit-out
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość AutoCad
  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy (terminowość)
  • Dokładność, sumienność, zaangażowanie oraz elastyczność w pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej, wysoka komunikatywność
  • Pozytywne usposobienie i chęć rozwoju zawodowego
  • Prawo jazdy kat. B
To oferujemy:
  •  umowę o pracę lub B2B/pełny etat
  •  pracę z nowoczesnymi narzędziami i technologiami;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji;
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
Informacje o firmie

Litus Invest jest obecny na polskim rynku od 2006 roku. Spółka stawiała swoje pierwsze kroki w inwestycjach dla przemysłu. Od kilku lat nasze działania skupiają się na przedsięwzięciach o charakterze mieszkaniowym. Gromadzone przez cały ten czas doświadczenie pozwala nam zaproponować Klientowi rozwiązania estetyczne, komfortowe i praktyczne.

Aktualizacja: 09.05.2024