Koordynator ds. bazy sprzętowo-transportowej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

WYMAGANIA:
- znajomość oprogramowania DraftSight lub pokrewnych
- znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym
- doświadczenie w branży dźwigowej / budowlanej  min. 3 lata
- wykształcenie techniczne
- umiejętność pracy w zespole
- język angielski na poziomie min. B1/B2
- prawo jazdy kat. B
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność zarządzania zespołem oraz bardzo dobra organizacja pracy
- sumienność i odpowiedzialność
- umiejętność pracy pod presją czasu

OBOWIĄZKI:
- koordynowanie i nadzorowanie zespołem
- dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
- techniczna analiza dokumentacji projektowej w celu doboru odpowiednich żurawi

OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- ubezpieczenie grupowe i opiekę medyczną LUX-MED
- kartę MULTISPORT
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wiedzy, kwalifikacji i zaangażowania

Aktualizacja: 09.04.2024