Koordynator ds. organizacji szkoleń

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4900 - 4900
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Organizacja szkoleń stacjonarnych realizowanych przez naszą firmę (prowadzenie zapisów, fakturowanie, wystawianie zaświadczeń, przygotowywanie i wysyłka materiałów szkoleniowych, rezerwowanie sal szkoleniowych).
2. Obsługa bieżącą szkoleń on-line (prowadzenie zapisów, fakturowanie, wystawianie i wysyłka zaświadczeń, obsługa linków dostępowych).
3. Wsparcie działania sekretariatu i Zarządu w ramach prac biurowych.

NASZE WYMAGANIA:
  • umiejętność pracy w skupieniu, bycie uważnym
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • sprawna obsługa komputera (wewnętrzny system zapisów oraz program do fakturowania)
  • biegła znajomość języka polskiego - umiejętność poprawnego wypowiadania się w mowie i piśmie,
  • wysoka komunikatywność
  • wysoka kultura osobista i pogodne usposobienie
CO OFERUJEMY:
  • pełne wsparcie w procesie wdrożenia w obowiązki na stanowisku przez okres pierwszych tygodni pracy przez indywidualnego opiekuna stanowiska
  • wynagrodzenie w oparciu o fakturę (w modelu B2B) lub umowę zlecenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze w niedużym zespole
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
Informacje o firmie
Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych to polskie wydawnictwo specjalistyczne tworzące publikacje fachowe dla psychologów i innych specjalistów. Działamy od roku 2008, ciągle rozwijając się i poszerzając naszą ofertę. Nasz kilkunastoosobowy zespół z entuzjazmem tworzy nowe rozwiązania dla systemu edukacji i ochrony zdrowia. Działamy w myśl zasady, że efektywna praca jest możliwa tylko w przyjaznym i wspierającym środowisku zawodowym – i takie właśnie środowisko wspólnie tworzymy.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
avatar

Iwona Dominiczak

583403... Wyświetl numer
p...@praco... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Czarnieckiego 5A/1
Wyświetl numer