Koordynator ds. Pielęgniarstwa

Firma
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z kluczowych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Posiadamy 140 własnych placówek medycznych, nasi Klienci mogą skorzystać z usług medycznych w ponad 2300 placówkach współpracujących w ponad 600 miastach w Polsce.
Realizuj się w swojej pracy i jednocześnie naprawdę pomagaj innym. Dołącz do naszego Zespołu!

Twoje zadania:

- Zarządzanie Zespołem Pielęgniarskim w Centrum Medycznym
- Zarządzanie grafikami oraz czasem pracy podległego personelu, rekrutacja i szkolenia pracowników zespołu
- Nadzór nad przestrzeganiem standardów medycznych i jakością udzielanych świadczeń
- Zapewnienie profesjonalnej obsługi pacjenta podczas realizacji usług medycznych
- współpraca z pozostałymi działami w Centrum Medycznym

Czekamy na Ciebie jeśli:

- Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (pielęgniarstwo) - minimum licencjat oraz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza
- posiadasz doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem
- posiadasz umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
- Wyróżnia Cię wysoka kultura osobista, empatia, orientacja na Pacjenta oraz dobra organizacja pracy

Korzyści dla Ciebie:

- Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji na rynku
- Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżka na ubezpieczenie (m.in. PZU Auto, PZU Dom)
- Wsparcie przełożonego i zespołu
- Nowoczesny sprzęt medyczny

Aktualizacja: 11.11.2023