Koordynator ds Stomatologii

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • koordynacja pracy stomatologii w oddziale
  • zarządzanie grafikami i czasem pracy
  • praca w zakresie asysty stomatologicznej
  • optymalizacja kosztów
  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta oraz wykwalifikowanego personelu
Nasze wymagania
  • wykształcenie kierunkowe (uprawnienia do pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej) - warunek konieczny
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej - warunek konieczny
  • zdolności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
  • ukończenie kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych w zakresie stomatologii
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Oferujemy
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Gdyni,
  • Umowa o Pracę,
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego,
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta,
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO),
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych,
Informacje o firmie
PZU Zdrowie jest jednym z największych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Nasza sieć medyczna liczy 130 placówek własnych oraz 2 400 placówek współpracujących w 600 miastach. Mamy także własne centrum telemedyczne.
W dbaniu o zdrowie wspieramy zarówno pracodawców i ich pracowników, jak i pacjentów indywidualnych

Aktualizacja: 26.03.2024