Koordynator Działu Serwisu Peugeot, Citroen i Opel

Ogłoszenie premium

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Koordynatora Działu Serwisu Peugeot, Citroen i Opel
Miejsce pracy: Gdynia ul. Morska 491
Jeżeli jesteś osobą która:
  • ma doświadczenie w kierowaniu i/lub koordynowaniu pracy warsztatu samochodowego i/lub zespołu doradców
  • posiada wiedzę praktyczną na temat technologii napraw mechanicznych
  • jest nastawiona na ciągłe usprawnianie organizacji pracy
  • ma silną orientację na osiąganie celów biznesowych
  • posługuje się w codziennej pracy MS Office
  • posiada prawo jazdy kat.B
to powierzymy Ci zadania polegające na:
  • planowaniu, koordynowaniu i nadzorowaniu procesu realizacji zleceń napraw mechanicznych przez podległy zespół doradców oraz mechaników
  • realizacji wyznaczonych celów zespołowych w zakresie sprzedaży usług serwisowych, części i akcesoriów
  • kontroli przestrzegania standardów obsługi klienta i jakości wykonywanych napraw zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi oraz importera
  • analizie wyników uzyskiwanych w podległym obszarze i podejmowaniu adekwatnych działań
  • budowaniu pozytywnego customer experience w kontakcie z marką
  • rozwijaniu kompetencji podległego zespołu
  • współpracy wewnętrznej mającej na celu promowanie i sprzedaż usług świadczonych przez inne działy firmy
Oferujemy:
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • program wdrożenia do zadań na stanowisku
  • dostęp do wiedzy o nowoczesnych technologiach w zakresie napraw mechanicznych
  • ubezpieczenie na życie
  • dobrą lokalizację miejsca pracy, blisko przystanków SKM i MZK
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pakiet opieki medycznej na preferencyjnych warunkach
  • program poleceń pracowniczych
  • zatrudnienie w firmie związanej z jednymi z największych koncernów motoryzacyjnych świata

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

EURO-CAR Gdynia

587605... Wyświetl numer
k...@fca-e... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia Cisowa
Morska 491
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer