Koordynator / Inżynier projektów stoczniowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Konstrukcja / Technologie,
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie prac na projektach zagranicznych w branży stoczniowej
  • Weryfikacja czasu pracy podwykonawców na projektach zagranicznych
  • Monitorowanie postępu prac na projektach zagranicznych
  • Współpraca z klientami podczas realizacji projektów
Wymagania:
  • Znajomość branży stoczniowej
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność - gotowość do krótkich wyjazdów służbowych (Niemcy, Holandia, Finlandia, Włochy)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kart sportowych "Multisport"
  • Pakiet narzędzi służbowych
Informacje o firmie
Firma EURO-KLIMA Ship Outfittin specjalizująca się w systemach wentylacji i klimatyzacji oraz w wyposażaniu wnętrz jednostek pływających (statków handlowych, statków pasażerskich, jachtów pełnomorskich oraz statków wojskowych), działa na rynku od ponad 30 lat.

Aktualizacja: 22.03.2024