Koordynator Klinika Dr Sobczak Gdańsk

Ogłoszenie mini

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Klinika dr Sobczak poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Kliniki. Zakres obowiązków:
  • Organizacja pracy i nadzór nad rejestracją
  • Koordynacja zamówień
  • Współpraca z podwykonawcami/personelem medycznym
  • Organizacja dokumentów związanych z bieżącą działalnością kliniki
  • Dbałość o pozytywny wizerunek placówki
  • Rekrutacja personelu
  • Szkolenie personelu
Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Kreatywność
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wymagane doświadczenie w stomatologii
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnej sieci Klinik dr Sobczak
  • Umowę o pracę
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełen wymiar czasu pracy
Informacje o firmie
Misją Klinik dr Sobczak jest zmiana życia naszych Pacjentów. Dawanie im najwyższej jakości leczenia w oparciu o najnowocześniejszą cyfrową technologię, wiedzę i doświadczenie.   Dzięki opracowanemu przez dr Barbarę Sobczak cyfrowemu protokołowi leczenia, Kliniki Dr Sobczak są międzynarodowym liderem w implantologii.   Kładziemy nacisk na najlepszą obsługę Pacjenta oraz budowanie zespołu, który może na sobie polegać i sprosta największym wymaganiom.   Połączenie tych wszystkich elementów pozwoliło nam zdobyć uznanie i zaufanie tysięcy ludzi z różnych części świata. Zapraszamy do współpracy z Kliniką dr Sobczak w Gdańsku !

Aktualizacja: 08.05.2024